Stránka www.surf.sk je na predaj. V prípade záujmu kontaktuje info@webring.sk

Dnes je sobota, 20. september 2014, Ľuboslav, Ľuboslava, zajtra Matúš

Surf.sk Ekonomika, Financie Pohľadávky

Pohľadávky

Prinášame vám najaktuálnejšie stránky z kategórie Pohľadávky.

Nájdených: 65 stránok pre Pohľadávky

<< predošlá 1 2 3 4 5

Duma Žilina

Duma Žilina

Vedenie JÚ, DPH, skladového hospodárstva, fakturácia, daňové priznania pre FO, spracovanie miezd a personalistiky, administratívne služby. Vymáhanie pohľadávok pre súkromné, právnické a fyzické osoby. Vytváranie spoločenských, zakladateľských, záväzkových zmlúv podľa Obchodného zákonníka. Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov. Konštrukčné práce, 3D modely, tvorba knižníc, vizualizácia konštrukčných riešení v 3D. Spravovanie a tvorba výkresovej, obchodnej a marketingovej dokumentácie. Poradenstvo pre CNC stroje, náradie, náhradné diely a projekty pre obsluhu a údržbu v súčinnosti s odbornými spoločnosťami. Polygrafická výroba, a sprostredkovateľská činnosť.

www.dumazilina.com

Vymáhanie pohľadávky - inkaso pohľadáviek

Vymáhanie pohľadávky - inkaso pohľadáviek

Ve spojení s námi získáte své peníze. Zpracujeme Vaše pohledávky a okamžitě začneme jednat. I přes potřebu velké rychlosti při rozhodování a výběru obchodního partnera je dobré ověřovat a zjišťovat jeho bonitu. S námi eliminujete riziko na minimum.

www.pohledavky-inkaso.cz

Zbavte sa pohľadávok

Zbavte sa pohľadávok

Patríte medzi stále rastúci počet veriteľov, ktorí majú problém s nevyrovnanými dlhmi? Navštívte náš blog a dozviete sa aké sú najlepšie zákonné možnosti v oblasti vymáhania pohľadávok.

pohladavka.info

Zbav sa dlhov

Zbav sa dlhov

Ak vám pôžičky a úvery prerástli cez hlavu, ak ste sa dostali do dlhovej špirály, ak vám príjem nepostačuje na splácanie dlhov a slušný život, naše riešenie dlhov vám pomôže. Zabránime exekúciám a pomôžeme vám riešiť dlhy pomocou jednej splátky.

www.oddlzenie-kosice.sk

Bibby Factoring Slovakia, a.s.

Bibby Factoring Slovakia, a.s.

Portfólio produktov a riešení Bibby Financial Services: faktoring tuzemský, faktoring exportný, faktoring regresný, faktoring bezregresný, faktoring otvorený, faktoring tichý, financovanie celého salda pohľadávok, selektívne financovanie.

www.bibbyfinancialservices.sk

Vymáhanie dlhov

Vymáhanie dlhov

Informačný web, ktorý vám pomôže zorientovať v problematike vymáhania dlhov a pohľadávok a to ako súdnou, tak aj mimosúdnou cestou. Mimosúdna dohoda je predsa omnoho výhodnejšia, samozrejme, ak je vymáhateľ úspešný. Aké je tajomstvo úspešnosti?

vymahanie.eu

Správca dlhov - oddlženie

Správca dlhov - oddlženie

Táto neštandardná metóda dostáva ľudí z dlhovej špirály späť do normálneho stavu. V Českej republike úspešne pôsobíme už niekoľko rokov a v tomto roku sme vstúpili aj na Slovenský trh. Metóda sa volá „riešenie dlhov“.

www.oddlzenie-presov.sk

JUDr. Kamil Líška, súdny exekútor

JUDr. Kamil Líška, súdny exekútor

Hľadáte súdneho exekútora, ktorý vymôže Vaše peniaze rýchlo, profesionálne a nie len od stola? Obráťte na na nás. Pohľadávky vymáhame po celom Slovensku.

www.executor.sk

KS corporate, s. r. o.

KS corporate, s. r. o.

Služby, ktoré ponúka naša firma: -mimosúdne vymáhanie pohľadávok -telefonické upomienky -labeling faktúr -vypracovanie dôkladnej analýzy pohľadávok -vyhľadávanie pohľadávok vhodných na započítanie a jeho realizácia a mnoho iných služieb.

www.kscorporate.sk

Stály rozhodcovský súd Eures

Stály rozhodcovský súd Eures

Stály rozhodcovský súd rieši obchodné a občianske spory v skrátenom konaní s výhodou časovej a finančnej efektivity. Riešenie tuzemských a cezhraničných právnych sporov. Služby mediátora na riešenie konfliktov formou záväznej a vymáhateľnej dohody.

www.arbitraz-mediacia.sk