Audítorské firmy

Zabezpečíme Vám komplexné služby v oblasti účtovníctva - audit, daňové poradenstvo, vedenie účtovníctva, mzdy a personalistiku prostredníctvom licencovaného audítora a daňového poradcu s osvedčením. Vložte vašu firemnú zodpovednosť do rúk odborníkom.

http://www.abaudit.sk/

Hľadanie partnera pre spoločný podnik, predaj firmy, akvizície a fúzie firiem. Dopyt a ponuka spoločností na jednom mieste. Predaj firiem s komplexným servisom, ocenenie spoločnosti.

http://www.trhfirem.cz/

Poradenstvo v oblasti systémového manažérstva - zavádzanie ISO noriem, audítorské služby, patentová, znalecká kancelária, archivácia a registratúra. Odborné kurzy a školenia. Sprostredkovanie predaja elektrickej energie a realít. Akvizičná činnosť.

http://www.ubg.sk/

Dlhoročné znalosti a skúsenosti tímu odborníkov spoločnosti Betria s.r.o. v oblasti vedenia jednoduchého a podvojného účtovníctva sú garantom vysokej kvality poskytovaných služieb.

http://www.betria.sk/
Top 1x

Prípravené firmy - ready made spoločnosti. Založenie firiem v Českej republike, účtovníctvo a živnostenské podnikanie.

http://www.bvconsulting.eu/

Nabízíme vám zajímavou investiční příležitost. Podílejte se na financování developerského projektu a zhodnoťte své finance nadstandardními 5% p.a.

http://www.moskaliev.cz/equity-financing

Ponúkame Vám odborné vykonávanie fyzických inventúr zásob, konzultácie a poradenstvo, návrhy a riešenia v oblasti zníženia inventúrnych strát, sprehľadnenie informácii o Vašich zásobách.

http://www.inventura.sk/

Provedli jsme více než 3000 auditů dotací. Tyto zkušenosti společně se špičkovým týmem specialistů a vstřícným přístupem nás staví mezi špičku odborníků. Jsme aktivními členy nadnárodní asociace auditorských firem Prime Global.

http://interexpert.cz/

Certifikácia systémov manažérstva podľa noriem ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, ISO 50001, vzdelávanie v oblasti manažérskych systémov a školenia interných audítorov, vykonávanie nezávislých auditov

http://www.skcs.sk/

Špecializujeme sa na energetické hodnotenie budov. Spracovávame preukazy energetickej náročnosti, audity a posudky, kontrolujeme kotly a rozvody, ďalej vydávame energetické hodnotenie pre Nová zelená úsporám a IROP. Poskytujeme aj poradenstvo.

http://www.ps-energy.cz/