Účtovníctvo

Novakol, Ing. Dana Kollárová - predaj a montáž dverí a zárubní, obklady a dlažby, kované elementy, polystyrenové obklady, vedenie účtovníctva. Predaj a montáž laminátových podláh.

http://www.novakol.bmp.sk/

Vedenie účtovníctva - jednoduché a podvojné účtovníctvo, evidencia DPH, daňové priznanie, spracovanie miezd, kniha jázd, personalistika a poradenstvo.

http://www.vedenie-uctovnictva.sk/

MPP Consulting, s.r.o. - účtovníctvo, mzdy, dane, personalistika, daňové poradenstvo.

http://www.mpp.sk/
Top 4x

Účtovnícka kancelária spracúvajúca účtovníctvo, mzdy, dane, DPH a daňové priznanie. Odborná pomoc začínajúcim podnikateľom, externé poradenstvo pre účtovníkov v Nitre a okolí.

http://www.wtrend.sro.sk/

Stránka určená pre opatrovateľky pracujúce v Rakúsku na živnosť,. Daňové informácie, sociálne poistenie, dôchodky, daňové bonusy a základné povinnosti opatrovateliek v Rakúsku a na slovensku.

http://www.opatrovanie-rakusko.sk/

Peter Szajko-Maen - webdesign a marketing, alarmy a kamery, účtovnícke služby a pokladnice.

http://www.tapi.sk/
Top 1x

Spracovanie jednoduchého a podvojného účtovníctva, miezd a daňových priznaní. Kompletné spracovanie účtovnej agendy, miezd, personalistiky a vypracovanie všetkých druhov daňových priznaní.

http://www.atpconsulting.sk/

Vedenie jednoduchého a podvojného účtovnictva, mzdovej a personálnej agendy a daňové priznanie.

http://www.financie-ucto.sk/
Top 1x

Ak chcete mať účtovníctvo vedené správne, Adorea SK spracuje podvojné alebo jednoduché účtovníctvo kvalitne a v súlade so zákonmi. Postará sa aj o vašu mzdovú agendu. Vypracuje daňové priznania s ohľadom na úsporu vašich peňazí.

http://www.adorea.sk/
Top 2x

Ponúkame spracovanie jednoduchého a podvojného účtovníctva, miezd a personalistiky pre fyzické a právnické osoby.

http://uctovnictvo-kosice.eu/

Vypracovanie jednoduchého účtovníctva, podvojného účtovníctva, príprava daňových priznaní, vedenie mzdovej a personálnej agendy. Zaujímavé články z oblasti účtovníctva, daní a personalistiky.

http://zauctujeme.sk/

Účtovníctvo, dane, priznania, mzdy, personalistika, hlásenia, výkazy, poradenstvo, diagnostika, rekonštrukcia, reštrukturalizácia, alebo založenie subjektov pod jednou strechou. Tím profesionálov pripravený zvládnuť akúkoľvek úlohu.

http://www.sykorovaapartneri.sk/
Top 5x

Účtovníctvo, mzdy a personalistika. Využite 20% zľavu na vedenie účtovníctva prvé 3 mesiace.

http://kasim.sk/
Top 5x

Naša záruka je vyše 10 ročná skúsenosť a profesionalita.

http://www.vrbka.biz/
Top 3x

Naša spoločnosť sa zaoberá činnosťami súvisiacimi s účtovníctvom, mzdami, personalistikou, účtovným a daňovým poradenstvom, zakladaním spoločností a živností, konkurzom a likvidáciou.

http://www.goblet.sk/