Aukcie, Dražby

Portál pre elektronické verejné obstarávanie samospráv a verejných obstarávateľov zo zákona.

http://www.evob.sk/

Soga - aukčná spoločnosť, Bratislava.

http://www.soga.sk/

Sprostredkovanie online výberových konaní pri obstarávaní tovarov a služieb formou elektronickej aukcie, tendra a dotazníka. Automatické vyhodnotenie ponúk dodávateľov, katalóg firiem.

http://www.webiz.sk/

Aukcie luxusného a High-Tech tovaru. KodiaQ ponúka celkom novú a revolučnú metódu nákupu tovaru, založenú na princípe obrátenej aukcie - vyhráva vaša najnižšia ponuka.

http://www.kodiaq.cz/
Top 1x

Jednoduchý návod a zoznam výhod aukčného portálu Aukro. Ponúkame informácie o aukciách a novinky zavedené na aukre.

http://aukro-aukcie.obchod-online.sk/

Prostredníctvom Dražba.sk je možná kúpa a predaj reality alebo nehnuteľnosti cez dobrovoľnú dražbu. Slúži na rýchle vyhľadanie dražených nehnuteľností. Nájdete tu podrobný prehľad o dražených nehnuteľnostiach - domy, byty, chaty, alebo rôzne pozemky.

http://www.drazba.sk/

Aukčný portál pre širokú verejnosť i profesionálov v odbore draženia automobilov. Sme spoločnosť s pozitívnym vzťahom k automobilom, poskytujeme rozhranie pre obchod s automobilmi, kde do vzťahu predávajúci a kupujúci nevstupujeme.

http://www.aukceautoland.cz/

eNSIS dražobná a realitná, s.r.o. - dražby, právo, reality, investície a poradenstvo, inžinierska činnosť a správa nehnuteľností, komplexnosť služieb a profesionálny prístup.

http://www.ensis.org/

Oceňovanie podnikov, nehnuteľností, elektro a energetických zariadení, prevádzkových zariadení, železničných vozidiel, strojov a automobilov.

http://www.znalci-eu.sk/

Aukčný portál prináša možnosť vyhrať desiatky zaujímavých cien za pár korún v ojedinelej online aukcii.

http://www.elektroworld-aukce.cz/

Súdny exekútor Mgr. Vladimír Cipár, Bratislava - vymáhanie pohľadávok, vypratávanie, dražby hnuteľných a nehnuteľných vecí.

http://www.cipar.sk/

Realitná investičná spoločnosť zaisťujúca podporu zahraničným podnikateľským subjektom vstupujúcim na Americký trh. Dôveryhodná, skúsená profesionálna spoločnosť so znalosťami miestneho realitného trhu. Nákup investičných nehnuteľností z dražieb.

http://www.nemovitostivusa.cz/

Portál vznikol s myšlienkou poskytovať jednotný priestor na vyhľadávanie a zobrazovanie širokého spektra verejných dražieb. Portál zoskupuje hnuteľné aj nehnuteľné dražobné položky.

http://www.verejnedrazby.sk/

Auktion, s.r.o. - organizovanie dobrovoľných dražieb, faktoring a farfaiting, sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností - realitná činnosť a administratívne služby.

http://www.auktion.eu.sk/

V případě, že jste ohroženi exekucí nemovitosti a následnou nedobrovolnou dražbou, pak se na nás obraťte a vyřešíme vaše potíže. Dokážeme vyplatit vaše dluhy u exekutora, vykoupit nemovitost nebo vás oddlužit.

http://www.exekuce-nemovitosti.org/