Banky, Sporiteľne

Partnerstvo.sk - stránka pre tých, ktorí chcú byť úspešní

Všetko o tom, ako financie fungujú. Sme schopní istým spôsobom zarobiť si peniaze, ale len málokto z nás vie ich aj cieľavedome a efektívne míňať. Inakšími slovami: chýba nám znalosť, ako financie fungujú.

http://www.partnerstvo.sk/

PSS.sk - Prvá stavebná sporiteľňa

Špecializovaná banka na podporu bývania obyvateľstva. Hlavným produktom PSS, a. s., je stavebné sporenie, ktoré sa skladá z dvoch fáz a to fázy sporenia a fázy úveru.

http://www.pss.sk/

Zarabajte.net - hodnotenie slovenských bánk, informácie

Hodnotenie našich slovenských bánk, zahraničných internetových peňaženiek, informácie o platobných kartách.

http://www.zarabajte.net/

Pozicky-uvery.info-online.sk - pôžičky, register spoločnosti

Top 3x

Register spoločnosti poskytujúce finančné služby. Úvery, hypotéky, pôžičky, starobné poistenie. Náš register vám pomôže vybrať si tu najlepšiu spoločnosť pre vás.

http://pozicky-uvery.info-online.sk/

Kreditnekarty.eu - porovnanie kreditných kariet a online žiadosť

Porovnajte si kreditné karty všetkých slovenských bánk, vyberte si tú najvýhodnejšiu kreditnú kartu a požiadajte o jej vydanie on-line. Osobné kreditné karty, firemné kreditné karty, bonusové kreditné karty, prestížne kreditné karty, charge karty.

http://www.kreditnekarty.eu/

Internetbanking.info-online.sk - rýchly prístup ku všetkým InternetBankingom

InternetBanking - rýchly prístup ku všetkým InternetBankingom Slovenských bánk, informácie o ich službách, kódy bánk a bezpečnosť.

http://internetbanking.info-online.sk/

Bankovníctvo.com - bankovníctvo a finančníctvo

Užitočné informácie z oblasti ekonomiky, financií a bankovníctva. Nájdete tu zaujímavé delenia, rôzne pojmy ako banka, úrok, peniaze, úroková sadzba, kapitál a mnoho iných, do oblasti patriacich pojmov.

http://www.bankovnictvo.com/

Bankomaty.net - prehľad bankomatov v ČR

Prehľad väčšiny bankomatov v ČR. Ak hľadáte najbližší bankomat svojej banky, stránka vám v nájdení najbližšieho bankomatu pre výber peňazí pomôže.

http://www.bankomaty.net/

Internet půjčky.cz - pôžičky online

Top 1x

Pôžičky online cez internet jednoducho a pohodlne. Stačí vyplniť online žiadosť, alebo zažiadať telefonicky, kde vám pomôže profesionálny operátor. Výhodná úroková sadzba a RPSN.

http://www.internetpujcky.cz/

123 Pôžičky - pôžičkové centrum

Top 7x

Pôžičkové centrum slovenského internetu. Najvýhodnejšie pôžičky, úvery a hypotéky na Slovensku, katalóg poskytovateľov a inzercia pôžičiek.

http://www.123pozicky.sk/