Platobné karty

De Luxe s.r.o. – plastové karty, kalendáre, vizitky a magnety na chladničku.

http://www.nej-plastove-karty.cz/

Porovnajte si stovky finančných produktov na jednom mieste. Údaje, ktoré pre vás zbierame a neustále aktualizujeme, sú absolútne objektívne a nestranné. Môžete ich využívať bez nutnosti registrácie a bezplatne.

http://www.totalmoney.sk/

Portál združujúci zákaznícke, vernostné a zľavové karty od slovenských a českých obchodníkov. Využite všetky výhody, ktoré obchody ponúkajú.

http://www.vyhodykariet.sk/

Platobné karty sa dnes používajú na celom svete. Môžeme s nimi platiť v obchodoch, reštauráciách, hoteloch či iných zariadeniach a prináša nám to veľa výhod. Každá banka ponúka iné služby a bonusy.

http://www.platobnekarty.net/

Stránka o ochrane a bezpečnosti pri používaní platobných kariet a výberu hotovosti z bankomatov.

http://www.security.webkoviny.sk/

Palivové karty Eurowag pre bezhotovostnú úhradu palív a mýta. Prostredníctvom našej spoločnosti môžu výhodné ceny palív s kartou Eurowag získať aj malé a stredne veľké dopravné spoločnosti. Možnosť úhrady mýta a refundácie DPH zo zahraničia.

http://www.dukotrans-ew.sk/

Pomáhame vám ušetriť v domácnosti, financiách, energiách pri cestovaní.

http://sporko.sk/

Najľahšie online pôžičky od 600-20 000eur na čokoľvek už cez internet. Stačí vyplniť online žiadosť na našej internetovej stránke alebo nás kontaktujte na 0948 970 100. Kontaktujte nás na t. č. 0948 970 100, prípadne navštivte našu internetovú stránku www.uvermarket.sk

http://uveermarket.sk/