Leasingové spoločnosti

Česká leasingová spoločnosť - člen finančnej skupiny Volkswagen. Poskytuje leasing na autá značiek Škoda, Volkswagen, Seat a Audi. Ponúka zároveň leasing ojazdených áut všetkých značiek pod názvom Old Car Leasing.

http://www.skofin.cz/

Kit Kar - sprostredkovanie povinného zmluvného a havarijného poistenia, poistenia Eurogap, neživotného poistenia, leasingu a úveru, výkupu a prenájmu vozidiel.

http://www.kitkar.sk/

BPT leasing, a.s. - predmetom podnikania je financovanie potrieb firemnej klientely formou finančných lízingov a úverov a ich variácií, ako aj vykonávanie činnosti poisťovacieho agenta.

http://www.bptleasing.sk/

Rex leasing ponúka leasing osobných a nákladných automobilov, strojov a technológií a spätný leasing rýchlo a jednoducho.

http://www.rexleasing.sk/

Stánky "Hrozen - peníze chytře a jednoduše" jsou zaměřeny na nabídku Online půjček, hypoték, zpětného leasingu a výdělků prostřednictvím internetu. Každá z nabídek je prověřena, nenajdete zde žádné skryté poplatky ani předběžné smlouvy.

http://hrozen.web112.eu/

Stránka zaoberajúca sa všetkými druhmi pôžičiek, úverov a hypoték. Poradíme vám ako a kde si vybrať pôžičku, či úver presne taký aký potrebujete, jednoducho a bez toho aby ste museli platiť zbytočne veľké úroky.

http://pozickyuvery.blogspot.sk/

Operatívny leasing automobilov - kompletné služby financovania a správy firemného autoparku, spätný leasing.

http://www.leaseplan.sk/

Najvýhodnejšie úvery na autá, stroje zariadenia.

http://www.autonauver.info/

Spoločnosť RESTART HOLDING bola založená v roku 2013 na reštartovanie k lepšiemu životu v nečakanej situácií. Sme tu vždy pre Vás a sme ochotní pomôcť pri výbere z našich produktov. Spoločnosť Vám poskytuje najnižšie úroky na slovenskom trhu.

http://www.profipozicka.eu/

Jsme nebankovní společnost s dlouholetou tradicí a specializujeme se na poskytování nebankovních půjček a amerických hypoték. Finanční prostředky poskytujeme až do výše 3 000 000 Kč zajištěné zástavou nemovitostí a splatností až 20 let.

http://www.nebankovni-investor.cz/